To właśnie tu… położonej w samym sercu Sudetów

Karkonoskiej Tłoczni – powstają z pasji i zamiłowania do zdrowia wyjątkowe produkty klasy premium. To, co nas wyróżnia na rynku to przede wszystkim jakość naszych naturalnych wyrobów. Przez wąską specjalizację jesteśmy w stanie przykładać najwyższą uwagę i dbałość o każdy najmniejszy detal przy produkcji. Stosujemy bardzo rygorystyczne podejście do wyboru najlepszych możliwych surowców dostępnych na rynku, tak abyś miała pewność, że  otrzymujesz od natury to co najbardziej istotne – właściwości zdrowotne i najlepszy możliwy smak i aromat. Nasz priorytet to Twoje zadowolenie!

Aby dostarczać Ci produkty najwyższej jakości, pasty oraz oleje tłoczone na zimno produkujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia. Dzięki temu produkt jest możliwie najświeższy, bez żadnych dodatków, konserwantów i polepszaczy smakowych. Gotowy do degustacji przez całą rodzinkę!

Zobaczysz, że zarówno najmłodsi domownicy pokochają smak naszych naturalnych past orzechowych jak i osoby urodzone nieco wcześniej! 🙂

Sprawdź opinie naszych Klientów

7

Jesteśmy manufakturą powstałą w 2015 roku

U podnóży Karkonoszy w Jeleniej Górze. Nasza pasja i główne zainteresowanie to zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczna. Temat zdrowia zgłębiamy nieustannie od 11 lat. Naszym początkiem w roku 2015 był zakup maszyny ślimakowej pod tłoczenie olejów na zimno dla samych siebie. Chcieliśmy pozyskać to co z nich najlepsze, wydobyć prawdziwą esencję zdrowotnych właściwości. Po wielu próbach i długotrwałemu procesowi doboru odpowiednich ziaren – udało się. Nasze oleje z początku trafiły do znajomych i przyjaciół, później do szerszego grona odbiorców. Teraz cieszą się bardzo pozytywną opinią w całym naszym regionie. Otwarcie sklepu internetowego w 2020r dało nam możliwość dostarczać je również pod Twoje drzwi (tłoczone specjalnie dla Ciebie).

Głównym zamierzeniem od samego początku

Była chęć stworzenia czegoś co będziemy mogli zaoferować ludziom z uśmiechem na ustach i ze świadomością, że właściwości zdrowotne tych produktów są w stanie odmienić nie jedno życie. Nasz cel to coś więcej niż sprzedaż produktów..

W czasach, kiedy każdy produkt bombardowany jest chemicznymi dodatkami, które mają bardzo zły wpływ na ludzkie zdrowie, naszym priorytetem było stworzenie czegoś w 100% naturalnego, bez sztucznych dodatków i jakiejkolwiek ingerencji w termin przydatności.

Natura ma wszystko czego potrzebujemy, dając jej szanse budujemy świadomość dookoła. Dziękujemy, że nam w tym pomagasz!

masła orzechowe, pasta pistacjowa, masło z nerkowców, masło z orzechów arachidowych

W 2019 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę

O naturalne pasty z orzechów, które dostarczają niezbędnych zdrowych kwasów tłuszczowych, nie tylko dla osób aktywnych i uprawiających fitness, ale dla wszystkich, którzy cenią zdrowie i prawdziwe, naturalne smaki.

By zagwarantować najwyższą jakość i świeżość naszych produktów, zdecydowaliśmy, że nie będziemy ich magazynować. Wszystko co tłoczymy i mielimy robimy specjalnie NA ZAMÓWIENIE, po kliknięciu przycisku „kup teraz”. 

Czas realizacji wynosi około 3 dni roboczych.

Poznaj opinie naszych Klientów